Wersje językowe
Producenci
Zaloguj się
Składanie zamówień

Z uwagi na dynamiczny wzrost cen nawozów, możliwość składania zamówień za pośrednictwem naszego sklepu została wyłączona. W celu złożenia zamówienia prosimy o kontakt pod nr telefonu: (22) 631-29-07.

Za utrudnienia przepraszamy!

Składanie zamówień
Z uwagi na dynamiczny wzrost cen nawozów, możliwość składania zamówień za pośrednictwem naszego sklepu internetowego została wyłączona. W celu złożenia zamówienia prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: (22) 631-29-07. Za utrudnienia przepraszamy.
Faktury i paragony

Na wszystkie zakupione przez Państwa produkty i usługi otrzymają Państwo fakturę VAT. Uprzejmie prosimy o podanie wszelkich wymaganych danych w trakcie składania zamówienia.

W związku z obowiązującymi przepisami, poszczególne produkty naszej oferty sprzedawane będą z różnymi stawkami VAT, w zależności od nabywających je grup Klientów lub właściwych przepisów. I tak m.in. produkty z grupy nawozów wapniowych sprzedawane będą z 23% stawką VAT w przypadku zamówień realizowanych na rzecz przedsiębiorstw, lub stawką 8% w przypadku realizacji na rzecz rolników indywidualnych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl